- Online Temizlikçi | Temizliği Profesyonellerine Bırak, Vaktin Sana Kalsın

REFERANSLI TEMİZLİKÇİLER

PRO +
TEMİZLİKÇİLER

GÜVENİLİR TEMİZLİKÇİLER

AVANTAJLI
FİYATLAR

Temizliği Profesyonellerine Bırak, Vaktin Sana Kalsın

Sizin için semtin en iyi temizlikçilerini seçtik ve sizler için her işte kontrol ederek sadece en iyileri ile çalışıyoruz. Kimlik ve adres bilgileri mevcut gittiği her işten müşteri memnuniyetini kazanan yüzlerce temizlikçi ile hizmetinizdeyiz.


Nasıl Temizliyoruz ?

- Kendi evimizi temizliyor gibi. Talep etmiş olduğunuz rezervasyon süresi içerisinde tüm duvar, halı, koltuk, kapı silimi gibi ekstra hizmetlerden ekstra ücret almıyoruz. Talep ettiğiniz saat içerisinde dilerseniz; ütü, yemek, bulaşık gibi işler, dilerseniz de; cam, fayans, yer silimi gibi genel temizlik hizmetlerinizi yaptırabilirsiniz.

Aynı Güne Hizmet Alabilir miyim ?

Evet. Online Temizlikçi; 300’ e yakın temizlik profesyoneli ile sizlere en yakın temizlikçiler.


Kaç Saate Gelir ?

- Rezervasyon sonrası 1 saat gibi kısa bir sürede temizlik hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Güvenebilirim ?

Kayıtlı elemanlar kimlik ve adres bilgileri doğrulanmış, belirli test ve referans sorgulamasından başarı ile geçmiş herhangi bir şikayet almamış kişilerden oluşmaktadır.


Nasıl Hizmet Alabilirim ?

- Haftanın 7 günü 24 saat web sitemizden rezervasyon oluşturabilir veya canlı destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek temizlik rezervasyonu yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

onlinetemizlikci.com şimdiye kadar birçok iş adamı ve ünlü kişilerin evlerine de temizlik hizmeti vermiş köklü ve bilindik bir firmadır.
Çalıştığı personelleri özenle seçen, referans ve müşteri memnuniyeti araştırması yapan, çeşitli test ve uygulamalara tabi tutan, kimlik ve adres bilgilerini elinde tutan,

Evet aynı gün içerisinde sizlere 1-1,5 saat gibi kısa bir sürede temizlikçi iletilmesi sağlayabilmekteyiz

Sistemimizde kayıtlı kişiler onlarca aday arasından titizlikle seçilmiş kimlik ve adres bilgileri teyit edilmiş kişiler olup daha önce çalışan kişilerden şikayet almayan ve memnuniyetlerini kazanmış hizmetleri denenmiş gerçek müşteri referanslı kişilerden oluşmaktadır..

Evet. Lakin can güvenliği nedeniyle yüksek bir katta ve büyük pencereleri olan bir evde oturuyorsanız temizlik görevlisinin camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanları sildirmenizi kalan kısımlar için ise marketlerde uygun fiyata satılan cam silme aparatlarını kullandırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Duvar ve Halı silimi hariç diğer herşey almış olduğunuz rezervasyon saati bünyesinde yapılabilmektedir.Birçok firmada ektra ücretlendirmeye tabi olan; Koltuk, Mutfak ve Buzdolabı içi Cam silimi, Ütü gibi hizmetler müşteri memnuniyetini karşılayabilmek adına onlinetemizlikci.com da ektra ücretlendirmeye girmemektedir.

Yol parasını gelen temizlikçiler kendileri karşılamaktadır. Tam gün temizliklerde öğle yemeği temini ise sizlere ait olmaktadır.

Yönlendrdiğimzi kişiler birçok müşteri referansına sahip şikayet almamış kişilerden oluşmaktadır. Yine de ilk yarım saat içerisinde gelen kişiden hiçbir şekilde memnun kalmamanız gelen kişiyi durumunda ücret ödemeden geri çevirebilirsiniz. Ya da gün içinde bize ulaşmanız durumunda gerekli telafi talebinde bulunabilirsiniz. Şikayet alan temizlikçilerin kaydı kalıcı olarak silinmektedir.

Rezervasyon sonrası size talebinizi aldığımıza dair bir e posta gönderiyoruz. Ayrıca Rezervasyon yaptığınız gün saat:21:00’e kadar gelen kişinin sizle sağlamasını sağlıyoruz.

Bize 0 850 305 95 50 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Başka bir tercih yapmamanız durumunda 1 temizlik elemanı gelmektedir.

- Hizmet sürecini baştan sona kadar takip eden müşteri temsilcilerimiz oluşabilecek herhangi bir aksaklık durumunda önceden haberdar olup anında üdahele etmektedir.

- İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla, Bursa ve Kocaeli geneli tüm ilçelerinde 300'e yakın temizlik personeli ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

- Sizlere gelen kişi daha önce şikayet almamış kişilerden oluşmaktadır. Yine de sizlerden gelebilecek herhangi bir şikayette kayıtları silinecek ve gerekli telafi çalışması online temizlikçi üzerinden ücretsiz olarak anında gerçekleştirilecektir. Tek yapmanız gereken gün içerisinde bizlerle iletişime geçmeniz.

Gelen temizlikçiler seçtiğiniz süre içerisinde işlerinizin yetişmesi için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Ancak nadir durumlarda evin büyüklüğü ve özel isteklerinize bağlı olarak süreyi uzatmak isteyebilirsiniz. Temizlik görevlisininde programı uygunsa aynı saatlik ücret üzerinden ilave hizmet alabilirsiniz. ( Rezerve ettiğinzi süre içerisindende kasti olarak herhangi bir süre uzatma suistimali durumunda gün içinde firmamızı arayarak destek talep edebilirsiniz. Bu konuda anında müdahele ve çözüm sunacağımızdan şüpheniz olmasın.)

Rezervasyon Yap

Gündelik Temizlikçi Yorumları

Gündelik temizlik hizmet alan kişilerden gelen bazı müşteri yorumları ...

Ayşegül T.

İstanbul

"Bugun Online Temizlikçi den Neriman Hanım geldi gerçekten işini mükemmel yapıyor arkasından kontrol edip tekrar yaptiracak sekilde olmadı. Genelde temizlikçi burayı silmemis derdim her temizlikciden sonra sinir olurdum ilk defa mutlu bir temizlik geçirdim teşekkürler "

Emre D.

Ankara

"Gül Hanım oldukça titiz iş yaptı. Eşim hamile olduğu için ilk defa evimize gündelik temizlikçi çağırdık ve çok memnun kaldık."

Zeynep A.

İstanbul

"Ne kadar şüpheci yaklaşsam da sonrasında en ufak pişmanlık yaşamadım gelen gündelikçi'den oldukça memnun kaldım"

Nermin Ş.

İzmir

"Bugün ilk defa bu site sayesinde Gündelikçi Figen Hanımla tanıştım yarım günde evimi pırıl pırıl temizledi. Detayciligi sayesinde cekmecelerime kadar toparlandı teşekkür ederim."

Bize Ulaşın
0 850 305 95 50

© 2019 Online Temizlikçi - Tüm Hakları Saklıdır