Daimi Temizlikçi Müşterilerimiz İçin Avantajlı Abonelik Paketleri
Sizin de devamlı temizlikçi ihtiyacınız oluyorsa abonelik paketleri tam size göre
İster kendin kullan ister arkadaş komşularınla paylaş.
Üstelik hiçbir işiniz için ekstra ücret ödemeden...

Temiz Paket

12 ay / 30 saat
12 ay içerisinde dilediğin zaman
5 ila 9 saatlik zaman dilimleri arasında
Toplam 30 saatlik temizliği
%30 indirimli almış olacaksınız.

750 TL
525 TL
%30
indirim
5 saat temizlik 135 TL yerine 88 TL
6 saat temizlik 150 TL yerine 105 TL
7 saat temizlik 169 TL yerine 123 TL

Titiz Paket

12 ay / 50 saat
12 ay içerisinde dilediğin zaman
5 ila 9 saatlik zaman dilimleri arasında
Toplam 50 saatlik temizliği
%35 indirimli almış olacaksınız.

1250 TL
812 TL
%35
indirim
5 saat temizlik 135 TL yerine 81 TL
6 saat temizlik 150 TL yerine 98 TL
7 saat temizlik 169 TL yerine 114 TL

Ekstra Titiz Paket

12 ay / 100 saat
12 ay içerisinde dilediğin zaman
5 ila 9 saatlik zaman dilimleri arasında
Toplam 100 saatlik temizliği
%37 indirimli almış olacaksınız.

2500 TL
1575 TL
%37
indirim
5 saat temizlik 135 TL yerine 79 TL
6 saat temizlik 150 TL yerine 95 TL
7 saat temizlik 169 TL yerine 110 TL

Temizliğe Neler Dahildir?

Gündelik temizlikçi rezervasyonu için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, temizlik paketlerimizden herhangi birini aldığınızda tüm ekstralar dahildir. Vakit yettiği sürece istemiş olduğunuz tüm temizlik hizmetleri gerçekleştirilir.

Hayır satın almış olduğunuz temizlik saatini istediğiniz evinize kullanabilir yada arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızla ortaklaşa paket satın alabilirsiniz.

Günlük olarak minimum 5 saat hizmet alabilirsiniz.

Bir kişi günlük en fazla 9 saat hizmet verebilir. Fakat daha fazla süreye ihtiyacınız varsa sizin için birden fazla kişi yönlendirebiliriz.

Günlük temizlik rezervasyonlarında ekstra ücretlendirmesi olan Duvar, Halı, Koltuk silimi, Ütü Yapımı, Mutfak dolabı ve buzdolabı iç kısımları Abonelik paketleri kapsamında ekstra bir ücretlendirme talep edilmedn yapılmaktadır.

Tabi ki ödemeyi banka kartı, kredi kartı veya nakit olarak yapabilirsiniz.

Başka bir seçim yapmamanız durumunda 1 temizlik elemanı gelmektedir.

Hayır, sizin taleplerinize göre arkadaşlarımız gerekli yönlendirmeyi yapacaklardır. Hep aynı kişinin gelmesini istemeniz durumunda arkadaşlarımız ona göre yönlendirmenizi sağlayacaklardır.

Sistemimizde kayıtlı kişiler onlarca aday arasından titizlikle seçilmiş kimlik ve adres bilgileri teyit edilmiş kişiler olup daha önce yönlendirildikleri kişilerden şikayet almayan ve memnuniyetini kazanmış hizmetleri denenmiş gerçek müşteri referanslı kişilerden oluşmaktadır.

En az bir gün öncesinde rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Tabi ki istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.

Paketlerimiz 12 ay olarak oluşturulmuştur. Satın alınan saat süreleri bitirilmek zorundadır. Kullanılmayan saatler silinecektir.

Malesef malzemeli olarak hizmet veremiyoruz. Malzemeleri temin etmeniz durumunda eleman yönlendirmesi yapılabilir. Ya da gelen kişi fiş tutarı karşılığı sizin adınıza en yakın marketten gerekli malzemeleri alabilir.

İhtiyaca göre Kova, Bez, Cam sil, Detarjan, Camaşır suyu, Jilet, Temizlik Teli, Elektirikli Süpürge gibi temel malzemeleri temin edebilirsiniz. Ektra bir ihtiyaç halinde gelen kişi sizden malzeme temin etmenizi isteyebilir

SMS ile sigortalama; Aralarında bir boşluk bırakarak; EV HİZ TC Kimlik Numaranız Ayın hangi gününde çalıştırdığınızı yazıp 5510 a göndererek 10 günden az çalışanlarınızı iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı koruyabilirsiniz. Örnek: ( EVHİZ 16545852412 13 ) gönder > 5510 Web sitesi üzerinden sigortalama;; Talep ettiğiniz günlük temizlikçilerin günlük sigortasını www.turkiye.gov.tr adresindeki "E-hizmetler" menüsünden (sadece 2,10 TL prim yatırarak) kolaylıkla yapabilirsiniz. Onlinetemizlikci yalnızca bir platformdur, Web Sitesinde yer alan hizmetlerin sahibi veya sağlayıcısı değildir. Tüm sosyal maddi ve manevi sorumluluklar hizmet veren ve hizmet alan kişilere aittir.

onlinetemizlikci.com MYS Grup Bilişim Hizmetleri bünyesinde 4 yıldır İstanbul ve diğer büyükşehirlerde hizmet veren bir web portalı şirketidir.Şimdiye kadar birçok işadamı ve ünlü kişilerin evlerine de temizlik hizmeti vermiş bulunmaktadır.

Hayır, paketlerimizde tüm bedeller dahildir. Ulaşım veya herhangi bir sebeple sizden esktra bir bedel talep edilmez.

© 2017 Online Temizlikçi - Tüm Hakları Saklıdır